Известување за оценки во индекс по предметите Основи на биотехнологија, Основи на фармацевтска биотехнологија и Основи на медицинска биотехнологија

Се известуваат студентите кои немаат оценки во индекс по предметите:

Основи на биотехнологија, Основи на фармацевтска биотехнологија и Основи на медицинска биотехнологија, да ги остават индексите во означената кутија „Индекси за оценки Биотехнологии“ најдоцна до среда (16.12.2020) до 15 часот. Кутијата е поставена на влезoт од Зграда 2 (на масата од лева страна). Индексите ќе бидат потпишани до петок (18.12.2020) и ќе бидат оставени на Студентска служба. На колегите кои ги доставија индексите за оценки по овие предмети во текот на минатата недела, индексите се доставени до проф. Раички и истите ќе бидат потпишани до петок.

Од Катедрата