Известување за оцена и потпис по предметите Физичка хемија за фармацевти и Основи на физичка хемија

Известување

Студентите кои го положиле испитот по предметите Физичка хемија за фармацевти (студ.програма магистер по фармација) и Основи на физичка хемија (студ.програма лаб. биоинжињер) во јунската и во септемвриската испитна сесија ЗАДОЛЖИТЕЛНО да ги достават индексите за оценка најдоцна до 25.09.2020 до              10 часот, во означените кутии пред предавална 4 (во холот).

Студентите кои се стекнале со право на потпис по предметите Физичка хемија за фармацевти (студ.програма магистер по фармација) и Основи на физичка хемија (студ.програма лаб. биоинжињер) ЗАДОЛЖИТЕЛНО да ги достават индексите за потпис најдоцна до 25.09.2020 до 10 часот, во означените кутии пред предавална 4 (во холот).

Од катедра